Train the trainer workshop

15.06.2017

Protože je zcela zásadní  vybrat vhodné lektory a udržet trvale vysokou kvalitu simulací během kurzů simulační medicíny podle doporučených zásad, je potřeba opakovaně všechny lektory simulační medicíny vzdělávat v technice tvorby, vedení simulačních scénářů a především debriefingu. 

chceme udržet vysokou kvalitu medicínských simulací

Workshop je zaměřený na problematiku výuky v anestezii a intenzivní péči a je určen pro lektory, kteří se výukou intenzivně zabývají


Pro lektory medicínských simulací je v současné době připraven kurz zaměřený na problematiku simulační výuky v anestezii a intenzivní péči. Kurz proběhne s garancí prim. MUDr. Michaela Sterna vedoucího pracovní skupiny simulační medicíny, kterému pomůže mimo dalších lektorů vyzvaný host pan MUDr. Daniel Csomor z Niederösterreichisches Zentrum für Medizinische Simulation und Patienternsicherheit. Akce se zúčastní také členové týmu simulačního medicínského centra SIMECE Olomouc.

 lektoři se musejí trvale opakovaně vzdělávat 

Akce je připravena jako celkem 3 denní, proběhne v termínech 11. až 12. září a 30. listopadu ve vzdělávacím centru B. Braun Dialog v Praze.

V současné době je již kapacita kurzu naplněna.


MUDr.Bronislav Klementa

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos.